DEPILÁCIA

Parafínový program Depiléve

O parafíne...

Stacks Image 384

Parafín ( uhľovodíkový produkt) sa používa v medicíne a za účelom skrášľovania v kozmetike už niekoľko storočí  vďaka, tomu, že dokáže dlho viazať a udržať teplo.
Parafín pracuje ako „tesnenie“, ktoré zachytáva teplo a vlhkosť, otvára póry a funguje ako mini-sauna. Zvyšuje prívod krvi do pokožky a výsledkom je žiarivý a zdravší vzhľad pokožky.
Firma Depiléve vyvinula kompletnú škálu produktov , ktoré zjednocujú v sebe terapeutické a skrášľujúce účinky parafínu. Teplý parafín obohatený o prírodné esencie má hĺbkovo-hydratačné účinky, vyživuje a ochraňuje pokožku, pomáha prenikaniu účinných látok do hlbších vrstiev kože.
Ošetrenie je veľmi jednoduché, aplikácia nenáročná s maximálnym  príjemným pocitom pre klienta.


V medicíne

Použitie parafínu sa stretávame už v Rímskej ríši. V tomto antickom období ho  Rimania nanášali na telo , ako prípravu pred masážou . Neskôr Francúzi nanášali jemný, rozpustený teplý parafín na rany a takýmto spôsobom urýchľovali ich hojenie. Počas 1. svetovej vojny Briti používali parafín v ortopédií vo vojenských nemocniciach.
V modernej dobe sa parafín využíva prevažne v rehabilitácií , fyzioterapií a dermatológií.

V kozmetike

Teplo z parafínu pootvára póry pokožky, ako mini-sauna, urýchľuje tak hĺbkové vstrebávanie produktu Depiléve Colagén elastin Plus . Je to  nemastná, lahodná emulzia, obohatená o kolagén a elastín , hĺbkovo hydratuje pokožku. Teplo z parafínu zvyšuje krvný obeh , zlepšuje  činnosť buniek a obnovuje tkanivá. Kompletná škála prípravkov k parafínovému programu, ktoré synergicky naväzujú na seba svojim zložením , garantuje po každom ošetrení krásnu, omladenú a sviežu pokožku.