DIAMANTOVÁ DERMABRÁZIA

Pri diamantovej Mikrodermabrázii sa odstraňujú povrchové odumreté bunky pokožky použitím rôznych násadcov z diamantu. Pomocou vákua sa odstránia čiastočky pokožky odsaním z povrchu. Táto metóda-hypoalergénna s Diamantmi, sa môže používať na rôzne ošetrenia tváre, dekoltu, rúk tela a očného okolia.
Naše skúsenosti a výsledky hovoria za seba, pretože klienti po ošetrení odchádzajú spokojní a s okamžitou vyhladenou a zlepšenou štruktúrou pokožky. Pokožka po ošetrení s Diamantovou mikrodermabraziou je obzvlášť pripravená na prijatie účinných látok. Špeciálne produkty značky CNC sú neodmysliteľné zložky ošetrenia s prístrojom DM.  Každé ošetrenie by malo byť spojené aj s použitím príslušných produktov na domáce ošetrenie pleti, ktorú zostavujeme individuálne pre zákazníka.

Výsledky ošetrenia:
  • ideálne pri ošetrení jazvičiek, striách a pigmentových fľakoch
  • výborné výsledky pri problematickej a mastnej pleti
  • hĺbkový peeling
  • ošetrenie akné a akné jazvičiek
  • ošetrenie očných mimických vrások
  • podtlaková masáž s okamžitým výsledkom
  • ošetrenie pred Laser a IPL ošetrením ako aj pred aplikáciou Botoxu

Okrem elektrokozmetického prístroja Diamantovej mikrodermabrazie  Vám ponúkame pre domáce ošetrenie pleti účinný systém rejuvenizacie pleti, ktorý taktiež veľmi jemne obrusuje pleť. Sada DermaNew  obsahuje Facial Rejuvenation Microdermabrasion Creme, Dual Action Resurfasing Tool, malý penový a veľký penový aplikátor, kefku na odstránenie kryštálov a dve tužkové batérie na pohon aplikátora.


Ošetrenie sa odporúča podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej z 8 až 10 ošetrení v 10 až 14-dňových intervaloch. Na udržanie efektu sa doporučuje absolvovať dodatočné ošetrenie  raz za štvrťrok. V deň ošetrenia je koža mierne začervenaná a podráždená. Doporučuje sa ošetrovať ju hydratačným krémom s UV filtrom. Počas absolvovania kúry je potrebné vyhnúť sa intenzívnemu slnečnému žiareniu a opaľovaniu sa v soláriu. Z tohto dôvodu je ideálne ju absolvovať v jesenných a v zimných mesiacoch.

Mikrodermabrázia sa nekombinuje s mechanickým a chemickým peelingom. Výkon sa neodporúča pre osoby s keloidnými (hrubými) jazvami, aktívnym herpesom, akné v zapálenom štádiu, aktívnou rosaceou (ružovkou), AIDS, ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou a osobám užívajúcim lieky na zníženie zrážanlivosti krvi.Táto metóda nie je účinná na odstránenie hlbokých jaziev, veľkých pigmentových škvŕn a permanentného tetovania.

Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, po ďalších sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek, pokožka sa stane sviežou, rozžiarenou, vypnutejšou a bude pôsobiť mladistvo a zdravo.